Kalendarz - podsumowanie

Pozostały już tylko ostatnie egzemplarze kalendarza, wypada nam więc podziękować osobom zaangażowanym w jego powstanie. Dziękujemy szczególnie naszej MUA – Martynie ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ), dzięki której modelki były jeszcze piękniejsze, Pawłowi z APS za wsparcie techniczne pod presją czasu i oczywiście wszystkim modelkom. Bez Was to by się nie udało.

My zaczynamy już planować drugie wydanie, a także kolejną, kalendarzową niespodziankę na rok 2016. Najpierw jednak pokażemy kulisy powstawania pierwszej edycji. Więcej informacji niedługo na stronie.

2015

16 grudzień, to dzień w którym nasz ostatni projekt, efekt pracy ostatnich miesięcy, trafił do naszych rąk. Więcej w najbliższych dniach.

Bydgoszcz Premium narodziny

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku - zaczynamy miesiąc testowy.

Komiks - pilot serialu

Księżycowa noc  18–go października 2013 oznacza start pierwszego z projektów Bydgoszcz Premium. Na stronie pojawi się wtedy pilotażowy odcinek naszego komiksowego serialu z Bydgoszczą w tle.

Odcinek „0” nosi tytuł: „Świątynia widmo”, jednak sam serial nie otrzymał jeszcze nazwy. Tutaj liczymy na kreatywność odwiedzających, a zwycięska propozycja to nagroda i możliwy epizod w jednym z kolejnych odcinków. Szczegóły konkursu po ukazaniu się odcinka.